CZE

Wójt Gminy Biłgoraj laureatem Lubelskiego Orła Biznesu

Już po raz XIV Pracodawcy Ziemi Lubelskiej zorganizowali konkurs „Lubelski Orzeł Biznesu”. Statuetkę „Orła Biznesu z Diamentami” dla samorządowca 2016 roku otrzymał Wójt Gminy Biłgoraj Wiesław Różyński.

Wyróżnienie to wójt Wiesław Różynski otrzymał już po raz 3. Kapituła konkursu doceniła włodarza za sprzyjanie rozwojowi przedsiębiorczości w regionie oraz działania na rzecz rozwoju Gminy Biłgoraj.

Wśród laureatów konkursu „Lubelski Orzeł Biznesu 2016” znalazły się: Spółdzielnia Mleczarska „Bieluch” w Chełmie, Mazurek Metal Sp. z o.o. oraz SPIŻARNIA Sp. j. „Orła Biznesu z Diamentami” otrzymały również: WSK PZL-Świdnik S.A., EDBAK Sp. z o.o. (w kategorii „Przedsiębiorstwo innowacyjne”) i Gospodarstwo Rolne Produkcyjno-Nasienne Władysław Brzozowski. W kategorii „Firma rodzinna roku” statuetkę przyznano Fabryce Okien i Drzwi BAS Sp. o.o. Firmą budowlaną roku i jednocześnie generalnym wykonawcą został NPLAY Sp. z o.o. Medal „Lubelski Orzeł Biznesu 2016” z dyplomem za działalność społeczną powędrował do firmy Usługi Remontowo-Budowlane Krzysztof Bielan. Kapituła konkursu przyznała również Honorowego Orła Biznesu dla Stadniny Koni Janów Podlaski Sp. z o.o., „Honorowego Orła Biznesu z Diamentami” dla Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz statuetkę dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie z okazji 20 – lecia istnienia.

Uroczysta Gala konkursowa miała miejsce 8 czerwca 2017 roku w Sali Kolumnowej Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie. Transmisje z Gali będzie można obejrzeć na antenie TVP 3 Lublin 17 i 18 czerwca o godz. 19.00.