GRU

Weź udział w Charytatywnej Aukcji Przedmiotów i Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę!

Włącz się do Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę i razem z nami weź udział w Charytatywnej Aukcji Przedmiotów!

Wójt Gminy Biłgoraj, Wojewoda Lubelski oraz Biuro Organizacyjne Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę zachęcają do wzięcia udziału w „Charytatywnej Aukcji Przedmiotów”, która odbędzie się 15 grudnia 2016 roku o godz. 16.00 w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie, przy ul. Spokojnej 4.

Aukcja organizowana jest cyklicznie a „biletem wstępu” na licytację są słodycze. Wystawione do licytacji przedmioty będą do nabycia wyłącznie za „dary serca”, czyli artykuły spożywcze o przedłużonym terminie ważności np. kasza, makaron, mąka, cukier, olej itp.

Na aukcji wystawione zostaną przedmioty podarowane przez znane i lubiane osoby: artystów, sportowców, przedstawicieli władz samorządowych i rządowych.

Dzięki uczestnictwu w Akcji pomagamy potrzebującym dzieciom z naszego regionu. Zebrane produkty trafią przede wszystkim do rodzin wielodzietnych, dotkniętych trudną sytuacją materialną i życiową, rodzin zastępczych czy placówek opiekuńczo – wychowawczych, czyli wszędzie tam, gdzie wszelka pomoc jest niezbędna.

Licytowane przedmioty będzie można obejrzeć na stronie internetowej www.pdpz.pl oraz Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie.

Sprawmy, by nadchodzące Święta Bożego Narodzenia były dla wszystkich dzieci czasem radości!