Targi sektora rolniczego Grain SA?s NAMPO Harvest Day, 17-20 maja 2016 r., Bothaville, RPA

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Johannesburgu zaprasza do udziału w największych targach sektora rolniczego Grain SA’s NAMPO Harvest Day, które odbędą się w dniach 17-20 maja 2016 r., w Bothaville, RPA.

Jest to największa wystawa rolnicza na Półkuli Południowej, odbywająca się od 1967 roku. Grain SA’s NAMPO Harvest Day umożliwia producentom oraz wszystkim zaangażowanym w szeroko rozumiany sektor rolniczy, wymianę doświadczeń i zapoznanie się z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi oraz produktami rolniczymi. Uczestnicy mogą także wziąć udział w debatach i panelach dyskusyjnych, spotykać się z ekspertami i praktykami. Unikalną cechą Nampo Harvest Day jest niezwykle szerokie spektrum prezentowanych rozwiązań poczynając od hodowli poprzez uprawy, maszyny rolnicze, nawozy, irygację, transport, środki chemiczne, nasiona, usługi okołorolnicze, pasze.

WPHI wraz z firmą Wood-Mizer proponują polskim firmom skorzystanie z możliwości bliższego zapoznania się z możliwościami rozwoju współpracy z firmami południowoafrykańskimi. http://www.grainsa.co.za/pages/nampo/nampo-home

W przypadku gdy nie mogą Państwo osobiście uczestniczyć w targach, WPHI zachęca do przesłania materiałów reklamujących Państwa produktu (wyłącznie w języku angielskim). Państwa katalogi, filmy promocyjne na nośnikach elektronicznych, prezentacje będą wykorzystane na stoisku do promowania Państwa oferty.

Prosimy o przesłanie materiałów promocyjnych jedynie przesyłką kurierską – Pocztex EMS, DHL, Fed-Ex, etc., na adres:

Mr Andrzej Krężel

WPHI Johannesburg