LIP

Pożyczka szansą na rozwój Twojego turystycznego biznesu

Uprzejmie informujemy, iż z budżetu Ministra Inwestycji i Rozwoju finansowany jest instrument pożyczkowy "Przedsiębiorcza Polska Wschodnia - Turystyka".
Z preferencyjnych pożyczek mogą skorzystać mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z branży turystycznej i około turystycznej, mające siedzibę i prowadzące działalność na terenie 5 województw Polski Wschodniej (tj. lubelskiego, podlaskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, warmińsko - mazurskiego). Wartość jednostkowej pożyczki to maksymalnie 500 tys. zł.
Dodatkowe ułatwienia (m.in. dodatkowa obniżka oprocentowania, brak wymaganego wkładu własnego) zostały przewidziane dla obiektów mających status Miejsc Przyjaznych Rowerzystom położonych wzdłuż Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo (www.greenvelo.pl).

Polska Wschodnia to makroregion o niekwestionowanych walorach turystycznych. Pożyczki na rozwój turystyki pozwolą przedsiębiorcom rozszerzyć ofertę i podnieść jej jakość a przez to przyciągnąć jeszcze więcej odwiedzających. Dlatego zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o włączenie się w upowszechnienie informacji o pożyczkach w Państwa gminie.

Więcej informacji TUTAJ