CZE

Konferencja Cyfryzacja. Biznes-Samorząd-Fundusze Europejskie

Zapraszamy na serię konferencji „Cyfryzacja. Biznes – Samorząd – Fundusze Europejskie” organizowanych przez Europejskie Centrum Integracji i Współpracy Samorządowej „Dom Europy” oraz Lubelski Inkubator Technologii Informatycznych.

Patronat nad wydarzeniem objęli Sławomir Sosnowski – Marszałek Województwa Lubelskiego oraz Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Partnerami Konferencji są firmy Microsoft oraz Sansec.

Konferencja z uwagi na wielką wagę tematów związanych z rozwojem cyfryzacji i wprowadzaniem nowych rozwiązań technologicznych w jednostkach samorządu terytorialnego i przedsiębiorstwach poświęcona będzie pogłębianiu i promocji wiedzy w kontekście dalszego rozwoju i poprawy jakości usług świadczonych przez te podmioty.

Głównymi tematami poruszanymi podczas forum będą kwestie związane z: rozwojem cyfryzacji w obliczu postępu technologicznego; przygotowaniem i realizacją zamówień z zakresu cyfryzacji w JST; dobrymi praktykami rozwiązań informatycznych dla biznesu; cyfryzacją urzędu oraz funduszami europejskimi dla biznesu i JST.

W konferencji wezmą udział przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego z województwa lubelskiego oraz przedstawiciele lokalnego biznesu.

Konferencje odbędą się w miastach powiatowych województwa lubelskiego:

• Biała Podlaska
  • Lublin
  • Radzyń Podlaski
  • Biłgoraj
  • Chełm
  • Puławy
  • Zamość
  • Kraśnik

więcej informacji na stronie: forumcyfryzacji.pl