"Europejskie Nagrody Promocji Przedsiębiorczości 2016" - konkurs

Informujemy o kolejnej edycji konkursu „Europejskie Nagrody Promocji Przedsiębiorczości 2016”, który organizowany jest przez Komisję Europejską. Konkurs jest adresowany do władz lokalnych, regionalnych i krajowych, miast, organizacji biznesowych, jednostek samorządu terytorialnego oraz instytucji realizujących programy edukacyjne.

Cel to wyróżnienie najlepszych promotorów przedsiębiorczości w Europie, przedstawienie najlepszych praktyk oraz inspirowanie i zwiększenie społecznej świadomości nt. roli przedsiębiorców. Nagrody zostaną przyznane w sześciu kategoriach, a konkurs jest organizowany na dwóch etapach:

1. Etap krajowy – Komisja powołana przez Ministerstwo Rozwoju oceni i wybierze dwa projekty (z dwóch różnych kategorii), które zostaną zgłoszone do etapu europejskiego.
  2. Etap europejski – jury przyzna nagrodę oraz 2 wyróżnienia w każdej kategorii
Zgłoszenia prosimy przesyłać do 16 maja 2016 roku na adres: katarzyna.kozielewicz@lubelskie.pl

Szczegółowe informacje o konkursie