Cykl spotkań informacyjnych poddziałania 1.3.2 POPW ?Tworzenie sieciowych produktów przez MŚP? w 5 miastach Polski Wschodniej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza Państwa do udziału w bezpłatnych spotkaniach informacyjnych dotyczących poddziałania 1.3.2 Programu Operacyjnego Polska Wschodnia „Tworzenie sieciowych produktów przez MŚP", które odbędą się w 5 miastach Polski Wschodniej.

W ramach poddziałania przewiduje się wsparcie konsorcjów MŚP w zakresie tworzenia i rozwoju produktów sieciowych w obszarach wpisujących się w zakres regionalnych inteligentnych specjalizacji (RIS) wspólnych, dla co najmniej dwóch województw Polski Wschodniej.
Podczas organizowanych spotkań informacyjnych potencjalni beneficjenci dowiedzą się o zasadach ubiegania się o dofinansowanie w ramach podziałania 1.3.2 POPW.

Miasta i terminy spotkań

Spotkania informacyjne będą realizowane w największych miastach Polski Wschodniej, zgodnie z poniższym harmonogramem.
Warunkiem wzięcia udziału jest rejestracja on-line za pośrednictwem FORMULARZA REJESTRACYJNEGO znajdującego się na dole strony.

11 maja 2016 r. Lublin
Sala 1.6 Inkubator Technologiczny