CZE

Cykl spotkań informacyjnych poddziałania 1.3.1 POPW "Wdrażanie innowacji przez MŚP" w 5 miastach Polski Wschodniej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza Państwa do udziału w bezpłatnych spotkaniach informacyjnych dotyczących poddziałania 1.3.1 Programu Operacyjnego Polska Wschodnia „Wdrażanie innowacji przez MŚP ", które odbędą się w 5 miastach Polski Wschodniej.

W ramach poddziałania 1.3.1 POPW możliwości dofinansowania podlegają projekty realizowane na terytorium makroregionu Polski Wschodniej dotyczące inwestycji początkowej i prowadzące do stworzenia innowacyjnych produktów (wyrobów lub usług) poprzez wdrożenie wyników prac B+R.

Spotkania informacyjne będą realizowane w największych miastach Polski Wschodniej, zgodnie z poniższym harmonogramem.
Warunkiem wzięcia udziału jest rejestracja on-line za pośrednictwem formularza rejestracyjnego.

Spotkania informacyjne poddziałania 1.3.1 POPW

21 czerwca 2016 r. Olsztyn

Hotel Wileński, ul. Ryszarda Knosały 5, Olsztyn

21 czerwca 2016 r. Kielce